קצת עלינו…

MyBabyGift הוקמה בסינגפור בשנת 2010 כבוטיק אונליין המציע מארזי תינוקות יחודיים עם שם התינוק. כהורים לארבעה ילדים מקסימים התנסינו בכל סוגי המתנות והמוצרים ואנחנו מאמינים שאין כמו מתנה אישית כדי לחגוג הצטרפות תינוק חדש למשפחה. כיום אנו פעילים ברחבי אסיה וישראל ואלפי תינוקות והורים נהנים מהמוצרים היוקרתיים שלנו.

אנו לא רק שולחים מארזי מתנה מהממים לתינוקות – אנו גם מעניקים להם נגיעה אישית ובלתי נשכחת עם רקמת שם התינוק על גבי מוצרים נבחרים בכל מארז – ללא תשלום נוסף. אפקט ה-WOW כשההורים המרוגשים רואים את שם התינוק רקום על המוצרים באלגנטיות לא יישכח במהרה, והמתנה תשמש כמזכרת לשנים רבות.

קצת על הצוות הנהדר שלנו בישראל…

כאשר הקמנו את MyBabyGift בישראל היה חשוב לנו ליצור עסק בעל משמעות עם ערך חברתי מוסף ולכן החלטנו ֿשעובדי MyBabyGift בישראל יהיו מקהילת כבדי השמיעה והחרשים, הקרובה לליבנו. בנוסף, בכל קנית מארז חלק מעלות המארז נתרם לעמותת מיחא למען ילדים .בעלי כבדי שמיעה

 

קצת על המוצרים שלנו…

המוצרים שלנו לא רק יפים, הם גם שימושיים ואיכותיים, ומיוצרים עבורנו ולפי עיצוב בלעדי שלנו מ-100% כותנה רכה.

השקענו זמן רב במחקר, עיצוב ובדיקה מדוקדקת של כל מוצר שמיוצר עבורנו ונמכר באתר. במהלך השנים פיתחנו את ליין מוצרי התינוקות של MyBabyGift – כל בגדי הגוף, שמיכות, מגבות, כריות, סינרים, כפפות, גרביים וכו' עוצבו בידי הצוות המנוסה שלנו במטרה להפוך את המוצרים לשימושיים ומפנקים ככל האפשר. כל מוצרי MyBabyGift עשויים 100% כותנה רכה באיכות גבוהה, עוברים תהליך בקרת איכות קפדנית ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. בנוסף, אנו משלבים במארזים שלנו גם מותגי תינוקות מובילים וצעצועי יוקרה כגון סופי הג'ירפה (Sophie the Giraffe) , ג'ליקאט (Jellycat), פפיט (Pepite pour Enfantes), ועוד מותגים בינלאומיים ידועים.

ואי אפשר בלי אריזה מושלמת – כל פריט במארז קשור בסרטי סאטן עדינים ויחדיו נארזים בקופסת הדגל שלנו, דרכה ניתן לראות את שם התינוק. הקופסא עצמה לא רק עוצרת נשימה אלא גם רב-שימושית, ויכולה לשמש לאחסון בפינת ההחתלה לזמן רב.

השקענו מחשבה רבה ביצירת מתנות איכותיות, אריזה אסתטית, ובשירות לקוחות יוצא מן הכלל שאנו מציעים – נשמח לשמוע פידבקים והצעות לשיפור לדוא״ל info@mybabygift.co.il. אנו מקווים שתהנו מחווית הרכישה ומצפים להעניק לכם שירות מסור.

 

צוות MyBabyGift 

‫ ‫צרו‬ ‫קשר‬ במייל‬mailto: info@mybabygift​.co.il