‫לכל ‫המארזים‬
 •         MyBabyGift Signature gift set

  MyBabyGift Signature gift set

  730.00 ₪ 660.00 ₪
  המארז המושלם לבייבי החדש! המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת בתכלת או ורוד שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון מפנקת רקומה עם שם התינוק/ת כרית דקורטיבית עם הדפס כוכב רקומה עם שם התינוק/ת בגד גוף קצר תכלת /ורוד עם הדפס כוכב (מידה 3-6)  שמיכי ארנבון רקום עם שם התינוק/ת ותאריך הלידה סינר פליטה לכתף (מגבת) רקום עם שם התינוק/ת גרביים לתינוק/ת כפפות כותנה לתינוק/ת ארנבון כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My Baby Shower Personalized gift set

  My Baby Shower Personalized gift set

  300.00 ₪ 269.00 ₪
  מארז מבצע לחודש דצמבר! מתנת לידה מפנקת לאמא ולתינוק המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת שמיכת כוכבים רקומה עם שם התינוק/ת סינר פליטה (מגבת) לכתף רקום עם שם התינוק/ת ארנבון כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My Baby Shower Premium gift set

  My Baby Shower Premium gift set

  455.00 ₪ 399.00 ₪
  מארז פרימיום לאחר מקלחת מפנקת לתינוק/ת המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון רקומה עם שם התינוק/ת ארנבון גרביים כפפות כותנה כרטיס ברכה עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My 'Sophie the Giraffe' gift set

  My 'Sophie the Giraffe' gift set

  500.00 ₪ 480.00 ₪
  המארז עם הג'ירפה ששיגעה את כל העולם המארז כולל: סופי הג׳ירפה סופי נשכן טבעות- חסר כרגע במלאי- מוצר מחליף: ספר אמבט- סופי הג׳ירפה שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון עם שם התינוק/ת כרטיס ברכה עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         All Personalized Gift Set

  All Personalized Gift Set

  495.00 ₪ 450.00 ₪
  מארז המתנות האולטימטיבי עם שם התינוק/ת! מתנה שימושית ובלתי נשכחת! המארז כולל: בגד גוף רקום עם שם התינוק/ת שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון רקומה עם שם התינוק/ת סינר רקום עם שם התינוק/ת כרית כוכב דקורטיבית רקומה עם שם התינוק/ת כרטיס ברכה עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת   * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         Bath time gift set

  Bath time gift set

  260.00 ₪
  מארז שהוא חויה מפנקת לאחר האמבטיה המארז כולל: מגבת קפוצ׳ון רקומה עם שם התינוק/ת ותאריך לידה  סינר מגבת לכתף רקום עם שם התינוק/ת ותאריך לידה ארנבון  כרטיס ברכה עם הקדשת אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My Little Rock Star

  My Little Rock Star

  310.00 ₪ 290.00 ₪
  מארז מתנה יפהפה לכוכב הקטן! המארז כולל: שמיכת כוכבים רקומה עם שם התינוק/ת בגד גוף קצר תכלת / ורוד עם הדפס כוכב  *מידה 3-6 בלבד כרית כוכב רכה, רקומה עם שם התינוק כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         Create Your Own Gift Set

  Create Your Own Gift Set

  125.00 ₪ 99.00 ₪
  הרכבת חבילת מתנה אישית - בחרו את המתנות וצרו את המארז המושלם! המארז הבסיסי כולל: בגד גוף רקום עם שם התינוק/ת ארנב אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית * עליך להוסיף לפחות פריט אחד ממבחר המתנות המוצעות בהמשך * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         Mommy's little star

  Mommy's little star

  270.00 ₪
  מארז לכוכב הקטן של אמא... המארז כולל:  שמיכת כוכבים רקומה עם שם התינוק/ת  סינר פליטה (מגבת) לכתף רקום עם שם התינוק/ת ארנבון גרביים כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         Minky gift set

  Minky gift set

  345.00 ₪ 330.00 ₪
  שמיכת מינקי מפנקת במארז אישי לתינוק/ת המארז כולל: שמיכת מינקי דו צדדית רכה ומפנקת (תכלת-אפור / ורוד-אפור) רקומה עם שם התינוק/ת בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת סינר רקום עם שם התינוק/ת ארנב mybabygift כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         Minky bed time

  Minky bed time

  325.00 ₪ 290.00 ₪
  מארז של שמיכת מינקי רכה וכרית כוכב- עם שם התינוק/ת! המארז כולל: שמיכת מינקי דו צדדית רכה ומפנקת (תכלת-אפור / ורוד-אפור) רקומה עם שם התינוק/ת כרית עם הדפס כוכב רקומה עם שם התינוק/ת בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית  אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת  * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         My Jellycat gift set

  My Jellycat gift set

  550.00 ₪
  מארז המשלב בתוכו פריטים רקומים עם שם התינוק/ת וצעצועי ג׳ליקט רכים המארז כולל: ארנב Jellycat בצבע בז׳ 18 ס״מ ארנב רעשן-טבעת של Jellycat בצבע תכלת או ורוד מגבת קפוצ׳ון מפנקת עם שם התינוק/ת בגד גוף רקום עם שם התינוק/ת סינר רקום עם שם התינוק/ת כפפות כותנה לתינוק/ת גרביים כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         All Star Baby

  All Star Baby

  250.00 ₪
  הכוכב הקטן של אמא ואבא! המארז כולל: שמיכת כוכבים רקומה עם שם התינוק/ת  סינר מגבת לכתף רקום עם שם התינוק/ת ארנבון MyBabyGift כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My Baby Welcome gift set

  My Baby Welcome gift set

  500.00 ₪
  מארז אישי ומפנק שכל יולדת תתרגש לקבל! המארז כולל: שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון מפנקת עם שם התינוק/ת בגד גוף תכלת או ורוד עם הדפס כוכב סופי הג׳ירפה גרביים כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My super twins

  My super twins

  799.00 ₪ 720.00 ₪
  Double trouble- Double happiness! 2 מגבות קפוצ׳ון רקומות עם שמות התינוקות 2 שמיכי- ארנבון רקומים עם שמות התינוקות ותאריך לידה (אופציונלי) 2 בגדי גוף לבנים רקומים עם שמות התינוקות 2 בגדי גוף (ורוד/תכלת) עם הדפס כוכב 2 סינרים לתינוקות, רקומים עם שמות התינוקות 2 זוגות גרביים כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שמות התינוקות * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         My Double Joy (Twins) gift set

  My Double Joy (Twins) gift set

  625.00 ₪ 580.00 ₪
  מארז מפנק לשמחה כפולה! המארז כולל: 2 שמיכי-ארנבון, רקומים עם שם התינוקות ותאריך הלידה 2 בגדי גוף לבנים רקומים עם שמות התינוקות 2 שמיכות כוכבים רקומות עם שמות התינוקות  2 סינרים רקומים עם שם התינוק כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוקות * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         AHAVA gift set

  AHAVA gift set

  340.00 ₪ 320.00 ₪
  מארז מפנק לאמא ולתינוק! המארז כולל: מארז יוקרתי מפנק לאם של מוצרי AHAVA הכולל: קרם ידיים מינרלי 100 מ״ל, קרם רגליים מינרלי 100 מ״ל, תחליב גוף מינרלי 100 מ״ל (השלישיה מגיעה במארז AHAVA) סינר רקום עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון מפנקת רקומה עם שם התינוק/ת כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישיתֿ אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * שלישיית מוצרי AHAVA ארוזים במארז AHAVA מהודר * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!