‫לכל ‫המארזים‬
 •         AHAVA gift set

  AHAVA gift set

  340.00 ₪ 320.00 ₪
  מארז מפנק לאמא ולתינוק! המארז כולל: מארז יוקרתי מפנק לאם של מוצרי AHAVA הכולל: קרם ידיים מינרלי 100 מ״ל, קרם רגליים מינרלי 100 מ״ל, תחליב גוף מינרלי 100 מ״ל (השלישיה מגיעה במארז AHAVA) סינר רקום עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון מפנקת רקומה עם שם התינוק/ת כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישיתֿ אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * שלישיית מוצרי AHAVA ארוזים במארז AHAVA מהודר * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!
 •         Create Your Own Gift Set

  Create Your Own Gift Set

  125.00 ₪ 99.00 ₪
  הרכבת חבילת מתנה אישית - בחרו את המתנות וצרו את המארז המושלם! המארז הבסיסי כולל: בגד גוף רקום עם שם התינוק/ת ארנב אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית * עליך להוסיף לפחות פריט אחד ממבחר המתנות המוצעות בהמשך * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם! 
 •         My Baby Shower Personalized gift set

  My Baby Shower Personalized gift set

  300.00 ₪ 269.00 ₪
  מארז מבצע לחודש דצמבר! מתנת לידה מפנקת לאמא ולתינוק המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת שמיכת כוכבים רקומה עם שם התינוק/ת סינר פליטה (מגבת) לכתף רקום עם שם התינוק/ת ארנבון כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         My Bundle of Joy

  My Bundle of Joy

  690.00 ₪
  אין כמו מארז הפינוק האולטימטיבי המארז כולל: Jellycat farmtail book- ספר הג׳ונגל הרך עם הזנבות  בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת שמיכי-ארנבון רקום עם שם התינוק/ת ותאריך הלידה בגד גוף עם הדפס כוכב (ורוד/תכלת) רקום עם שם התינוק/ת שמיכה נעימה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון רכה רקומה עם שם התינוק/ת סינר רקום עם שם התינוק/ת גרביים כפפות כותנה קופסת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק/ת כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!    
 •         MyBabyGift Signature gift set

  MyBabyGift Signature gift set

  730.00 ₪ 660.00 ₪
  המארז המושלם לבייבי החדש! המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת בתכלת או ורוד שמיכה רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון מפנקת רקומה עם שם התינוק/ת כרית דקורטיבית עם הדפס כוכב רקומה עם שם התינוק/ת בגד גוף קצר תכלת /ורוד עם הדפס כוכב (מידה 3-6)  שמיכי ארנבון רקום עם שם התינוק/ת ותאריך הלידה סינר פליטה לכתף (מגבת) רקום עם שם התינוק/ת גרביים לתינוק/ת כפפות כותנה לתינוק/ת ארנבון כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!  
 •         The Ultimate gift set

  The Ultimate gift set

  575.00 ₪ 515.00 ₪
  מארז המוצרים האולטימטיבי עבור הרך הנולד! המארז כולל: בגד גוף לבן רקום עם שם התינוק/ת שמיכי-ארנבון רקום עם שם התינוק ותאריך לידה (אופציונלי) בגד גוף תכלת / ורוד עם הדפס כוכב רקום עם שם התינוק שמיכה מפנקת רקומה עם שם התינוק/ת מגבת קפוצ׳ון רכה רקומה עם שם התינוק/ת סינר לתינוק רקום עם שם התינוק/ת גרביים לתינוק כפפות כותנה  כרטיס ברכה מהודר עם הקדשה אישית אריזת מתנה יוקרתית עם חלון בו מוצג שם התינוק * המחיר כולל את רקמת שם התינוק/ת * תשלום עבור המשלוח יתווסף בדף הקופה * אם ברצונכם להוסיף למארז מתנה שלא מוצעת בתוספות למארז זה- אנא צרו קשר במייל או בסמס/ווטסאפ 054-8666870 ואנו נדאג להוסיף אותה למארז שלכם!